Transport rolniczy


 

Dzięki i niskiej masie własnej nasze naczepy z ruchomą podłogą doskonale nadają się do transportu rolniczego.

 Dodatkową zaletą naszych naczep z ruchomą podłogą jest to, że bez problemu można je rozładowywać na nierównym podłożu. Jeśli na przykład droga położona jest wyżej niż pole, rozładunek z wywrotki nie może odbywać się w pozycji pochylonej. Nasze naczepy sprawiają jednak, że jest to bardzo proste.

Jako absolutny lider na rynku europejskim dostarczamy różne rozwiązania na potrzeby transportu rolniczego, jak np.: lej zsypowy do rozładunku zboża, hydrauliczna klapa tylna, jednostka rozdrabniająca na potrzeby uprawy pieczarek, obrotowa belka górna do załadunku bel siana, uchwyt holowniczy, odpowiednie oświetlenie robocze, jednostka workująca do pakowania paszy dla zwierząt bezpośrednio po rozładunku, osie sterownicze do manewrowania w mniejszych gospodarstwach rolnych i wiele innych. Poniższe zdjęcia i filmy pomogą Państwu uzyskać lepszy obraz naszych nieskończonych możliwości.

Nasze naczepy można oczywiście wykorzystywać również poza sezonem upraw. Bez problemu można używać ich do transportu innych produktów, takich jak drewno, odpady lub drobnica.
 

Państwa dystrybutor:

 

 

 

 

MA Trail
Marcin Adasik
Chojnice
Tel: 52 39 51 651
Kom: 604 681 747
info@matrail.com
www.matrail.com


Broszura: