Transport odpadów


 

Do transportu odpadów potrzebne są solidne naczepy. Knapen Trailers jak nikt inny zdaje sobie z tego sprawę już od ponad 34 lat. Jako absolutny lider na rynku oferujemy Państwu najsolidniejsze dostępne naczepy.

 

Przy użyciu naczepy z ruchomą podłogą mogą Państwo zabrać większy ładunek. System ruchomej podłogi może być używany do zagęszczania ładunku. Ponadto nasze naczepy mają niską masę własną, przez co można je bardziej obciążać.

SpecSpecjalnie na potrzeby transportu odpadów dostarczamy różne rozwiązania, jak np.: hydrauliczna klapa tylna, automatyczny dach, płyty zabezpieczające wewnątrz naczepy, uchwyt holowniczy, myjka wysokociśnieniowa umożliwiająca natychmiastowe przygotowanie naczepy do transportu zwrotnego, plandeka chroniącą ściany boczne i wiele innych. Poniższe zdjęcia i filmy pomogą Państwu uzyskać lepszy obraz naszych nieskończonych możliwości.

Z uwagi na łatwą dostępność odpady są doskonałym produktem do załadunku jako ładunek zwrotny. W jedną stronę mogą Państwo więc realizować przewozy standardowe, a następnie zabierać odpady: doskonale wpływa to na poziom wykorzystania przestrzeni transportowej!

 

Państwa dystrybutor:

 

 

 

 

MA Trail
Marcin Adasik
Chojnice
Tel: 52 39 51 651
Kom: 604 681 747
info@matrail.com
www.matrail.com


Broszura: