Transport drewna 

Wióry, włókna, trociny, zrzyny, liście, węgiel drzewny, kora, korzenie drzew, gałęzie… Wszystkie te produkty mają niską masę. Szybko zapełnia się nimi naczepę, nie osiągając jednak maksymalnej dopuszczalnej masy. Według nas nie powinno tak być.
 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu mogą Państwo zawsze liczyć na wykorzystanie maksymalnej pojemności, która nie przekracza norm ustawowych. Standardowo zapewniamy pojemność 95 m³ w naczepie o długości 13,6 m i wysokości 4 m. W graniach tych wymiarów pojemność można zwiększyć do 105 m³. Jeszcze większą pojemność można uzyskać przy użyciu standardowego zestawu drogowego. Na przykład, według prawa niemieckiego przy maks. długości 18,75 m i wysokości 4 m można uzyskać pojemność do 112 m³. Prosimy o kontakt ze swoim dystrybutorem, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat maksymalnej pojemności dozwolonej ustawowo w Państwa kraju.

Nie tylko duża pojemność, ale także połączenie ładunku (zwrotnego) stanowi ważną zaletę naszych wyjątkowych naczep z ruchomą podłogą. Mogą Państwo na przykład przewieźć wióry do fabryki płyt wiórowych, a następnie zabrać z powrotem gotowe płyty. Transportując trociny do zakładu produkującego papier, mogą Państwo z kolei przewieźć w drugą stronę nowe rolki papieru... Możliwości jest nieskończenie wiele.
 

Państwa dystrybutor:

 

 

 

 

MA Trail
Marcin Adasik
Chojnice
Tel: 52 39 51 651
Kom: 604 681 747
info@matrail.com
www.matrail.com


Broszura: